KONST / Litografier / Färglitografi 7451038

nr 745 1038

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Färglitografi , Jan Rhodin (f. 1938), 219/360, signerad, motivets mått: 31x46

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 5 mars 2012
kl 19:01:02

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin